+90 (332) 322 77 00 // +90 (505) 358 42 42
Medya
3D Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon Daha Şık!

Son zamanlarda evlerinizin dekorasyonunda radikal bir değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Ama nasıl bir değişiklik evinizdeki kasvetli havanın dağılmasını sağlayabilir diye düşünebilirsiniz. 3D duvar kağıtları sayesinde evlerinizde radikal bir değişikliğe gidebilirsiniz. Birbirinden farklı duvar kağıdı modelleri, gerçeklikleri sayesinde evlerinizde mükemmel bir hava estiriyorlar.Dağ havasına ne dersiniz?

Eğer dağ manzarasını seviyor ve baktığınız zaman içinizin ferahladığını hissediyorsanız, 3D kağıt tasarımları sayesinde evinizin içerisine dağ manzarasını taşıyabilirsiniz. Yeşilin içinizi ferahlatıcı etkisi, gerçek tasarımlar sayesinde evlerinizde de mümkün olacak. Sadece dağ manzaraları değil, deniz altı dünyasının zengin manzaraları, gökyüzünün özgürlük hissi veren görünümü ve daha birçok tarz duvar kağıtları, dekorasyonunuzu çok daha başka gösterecek şekildedir.
Kolay yapıştırılabilir 3D duvar kağıtlarını evinizin istediğiniz duvarına kolayca uygulayabilirsiniz. Daha sonrada eşsiz güzellik ve manzara karşısında çayınızı yudumlama keyfini yaşayabilirsiniz. Konya 3d duvar kağıtları için firmamızdan yardım alabilirsiniz. 3d duvar kağıdı tasarımlarıyla Konya'ya hizmet veren şirketimiz, birbirinden farklı tasarımlarla hizmet sunuyor. Ferahlık isteyen, doğanın mükemmel manzarasını evinde de yaşamak isteyen herkes, 3D duvar kağıdı tasarımlarının gerçekliğine kendilerini bırakmalılar.


Kaliteli ve eşsiz tasarımlar

3D duvar kağıdı modelleri klasik duvar kağıtlarından daha gösterişli ve evinizin havasını biranda değiştirebileceğiniz duvar kağıtlarıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz duvar kağıtları, kesinlikle yıpranmaz ve kirlenmez. İlk günkü canlılıklarıyla evinizin havasını farklı kılmaya devam ederler.