+90 (332) 322 77 00 // +90 (505) 358 42 42
Medya
3D Zemin Kaplamayla Dekorasyona Can Verin!

Klasik zemin kaplamaları evlerini farklı kılmak isteyenler için uygun bir tercih değildir. Çünkü evlerinizde yaratmak istediğiniz değişimi ve farklılığı asla temsil edemezler. Bu nedenle Konya 3d zemin kaplama hizmet faaliyetleriyle birçok kurumsal ve bireysel müşterimize farklılığı yaşattık. Türkiye ilk diyebileceğimiz sistem sayesinde zeminleri daha canlı ve farklı kılacak 3D uygulamalarını hayata geçirdik. Yüksek çözünürlükte çeşitli baskıların zeminlere uygulanması, daha estetik bir görünümün sağlanmasını imkanlı kılmıştır.Dekorasyona önem verenler için!

3d zemin kaplama dekorasyona önem verenler için ideal bir tercihtir. Zeminlerinde halı kullanmak istemeyenler 3d uygulama sayesinde mükemmel bir dekorasyona sahip olabilirler. Sadece zeminleriniz için değil, aynı zamanda duvar, tavan ve mobilyalarınız içinde 3d polimerik kaplama uygulaması yapılabilir.


Dayanaklı ve uzun ömürlü olan kaplama sistemi sayesinde evlerinizin daha şık gözükmesini sağlayabilirsiniz. Temizliği oldukça kolay olan sistemler, asla kir tutmazlar. Aynı zamanda görümlerinden bir şey kaybetmezler. Uygulaması oldukça kolaydır. 3d poli zemin kaplama sayesinde evlerinizde egzotik bir takım görünümler sağlayabilirsiniz. Genelde mutfak ve banyo dekorasyonlarının daha canlı gözükmesi için kullanılıyor. özellikle banyolarda akvaryum veya deniz havası yaratmak ve daha sofistike bir dekorasyona imza atmak adına tercih ediliyor. Sizde evlerinizin çeşitli yerlerinde 3d poli zemin uygulamasına yer verebilirsiniz.