+90 (332) 322 77 00 // +90 (505) 358 42 42
Medya
Konya Gergi Tavan Hizmeti

Çağımızın en modern ve kaliteli tavan sistemi olarak çokça tercih edilmeye başlayan sistem, gergi tavdır. Oldukça kullanışlı olan bu tavan sistemi, yanmaya karşı dayanıklıdır. Kırılmaz ve çatlamaz. Bakımı kolaydır. Sudan etkilenmez ve rutubet tutmaz. Bu nedenle hijyenik ve oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Uygulaması çok kolaydır. Aydınlatma sistemlerinizin ışığı daha homojen bir şekilde yaymasını sağlar.Dekorasyonda muhteşemlik!

Gergi tavan sistemi sayesinde evinizdeki dekorasyonu daha ilginç kılabilirsiniz. Üzerlerine uygulayabileceğiniz kreatif tasarımlar sayesinde daha dikkat çekici bir dekorasyona sahip olmanız mümkündür. Konya gergi tavan sistemini sadece tavanlarınızda değil, aynı zamanda duvarlarınızda da kullanmanız mümkündür.Boya, bakım gibi işlere gerek yok!

Bakıma ve boyaya ihtiyaç duymayan gergi tavan sistemi, maliyetlerin düşmesine ve bakım gibi zaman kaybettiren uğraşların tarih olmasını sağlamaktadır. Oldukça uzun ömürlü olan sistem, hafiftir. Bu nedenle yapıya herhangi bir ek yükün binmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Şık, kaliteli, işlevsel ve hijyenik bir yapıya sahip ola gergi tavanlar giderek yaygınlaşmaya başlıyor. Evinizdeki ışığın daha iyi yayılması, şık bir tavana sahip olmanız için gergi tavan sistemlerini kullanabilirsiniz. Yeni nesil tavan sistemleri arasında yerini alan uygulama, oldukça uygun maliyetlerle sunulmaktadır.